Trvanie: 28.01.2021
Miesto: Slovenská mozaika na Rádiu ZET
Mesto/obec: Bratislava
Štát: Slovensko

Viera Kučerová z Občianskeho združenia BONA FIDE, autorka a moderátorka relácie SLOVENSKÁ MOZAIKA v Rádiu ZET, si do aktuálneho vydania pozvala pred mikrofón JULIANU FISCHEROVÚ, novinárku a blogerku s výnimočnou kulinárskou vášňou k pečeniu z kvasu. Reláciu prináša Slovenská mozaika v Rádiu ZET v sobotu a nedeľu – 30. a 31. januára 2021, v čase od 7.00 do 8.00 h.

„Hosťom Slovenskej mozaiky bude Juliana Fischerová, novinárka a blogerka. Pred deviatimi rokmi začala písať blog Maškrtnica.cz o pečení z kvasu. Spolu s kolegom Cuketkou založili kváskovú mapu a hnutie PečemPecen.cz. Odmalička piekla, zo začiatku hlavne pre rodinu, neskôr aj na objednávku. Dnes je na materskej dovolenke, píše svoj blog MAŠKRTNICA a venuje sa predovšetkým propagácii pečeniu domáceho chleba a zdravej výžive,“ predoslala k pozvaniu započúvať sa do podnetného rozhovoru s Julianou Fishcerovou autorka relácie Viera Kučerová.

 

Reláciu si môžete vypočuť aj v archíve na:
http://www.bonafideos.cz/content/slovenská-mozaika-s-julianou-fischerovou-0


RELÁCIU SLOVENSKÁ MOZAIKA 
POČÚVAJTE NA: http://www.radiozet.cz/ alebo 101,1 FM
RELÁCIE V ARCHÍVE: http://www.bonafideos.cz/

 

Pre Rádio ZET pripravuje reláciu SLOVENSKÁ MOZAIKA Občianske združenie BONA FIDE s podporou Ministerstva kultúry ČR, Úradu vlády ČR a Úradu pre Slovákov žijúcich v zahraničí.